Press Room

Jak korzystać z promocji i kupić okna w rozsądnej cenie

Data zamieszczenia: 08/01/2018 Portal: www.muratordom.pl

Na stronie www.muratordom.pl pojawił się artykuł, w którym podpowiadamy jak korzystać z promocji, aby kupić okna w przystępnej cenie.

Architektura Murator 12/2017

Data zamieszczenia: 11/12/2017 Portal: www.archtektura.murator.pl

Redaktorzy miesięcznika Architektura Murator zwrócili uwagę na nasze innowacyjne okno Quadro. W najnowszym, grudniowym numerze znajdziecie notkę dotyczącą okna Quadro.

Różnice między domem pasywnym a domem energooszczędnym

Data zamieszczenia: 27/11/2017 Portal: www.muratordom.pl

Nasz najnowszy artykuł dotyczący różnic między domem pasywnym a domem energooszczędnym już dostępny na stronie www.muratordom.pl. Zapraszamy do lektury.

Architektura Murator 11/2017

Data zamieszczenia: 08/11/2017 Portal: www.architektura.muratorplus.pl

Reklama naszego innowacyjnego okna Quadro znalazła się w najnowszym numerze miesięcznika „Architektura” wydawnictwa Murator, obok artykułu opisującego zespół mieszkaniowy „Mieszkaj w mieście” w Krakowie, w którym zostały zastosowane nasze okna. Zapraszamy do lektury.

System MB 60E EI

Data zamieszczenia: 23/10/2017 Portal: http://domel.pl/alu/system-mb-60e-ei/

Nowy system aluminiowy już dostępny w naszej ofercie!!! Przeciwpożarowy system MB 60E EI przeznaczony jest do konstrukcji drzwi przeciwpożarowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, okien technicznych oraz przeciwpożarowych ścian działowych.

Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu

Data zamieszczenia: 21/10/2017 Portal: www.skladokienpremium.pl

W dniach 21-22 października  wzięliśmy udział w Targach Mieszkań i Domów w Hali Stulecia we Wrocławiu wraz z naszym Punktem Sprzedaży SKŁADOKIENPREMIUM.PL.

Nowoczesna siedziba firmy Domel z systemem blueSmart

Data zamieszczenia: 31/08/2017 Portal: www.youtube.com/watch?v=9DIT8QltJHA

Zapraszamy do obejrzenia filmu o zastosowaniu systemu blueSmart zastosowanego w nowoczesnej siedzibie firmy Domel. Innowacyjność, funkcjonalność i bezpieczeństwo systemu potwierdzają sami użytkownicy.

Okna Vector dostępne w powłoce Spectral

Data zamieszczenia: 02/08/2017 Portal: www.oknonet.pl

Okna VECTOR już są dostępne w nowej szlachetnej powłoce SPECTRAL. Technologia pozwala na ultramatowe wykończenie powierzchni profili w oknie Vector! To innowacyjne, delikatne i aksamitne w dotyku wykończenie powierzchni profili zachwyca nie tylko niespotykanym wyglądem ale także bardzo wysoką odpornością na zarysowania oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ponadto jest odporne na plamy oraz inne zanieczyszczenia. Gładka powierzchnia zapewnia łatwość czyszczenia i pielęgnacji. Ultramatowe wykończenie profili jest dostępne w kolorze o nazwie antracytowy ultramatowy. Już wkrótce będą dostępne kolejne warianty kolorystyczne o nazwach platynowo-szary ultramatowy i umbra ultramatowy.

Spacer po nowej siedzibie Domel

Data zamieszczenia: 20/07/2017 Portal: www.youtube.com/watch?v=galS2Y3qTB0

Zapraszamy na film przedstawiający wnętrze siedziby firmy Domel. Film został nakręcony podczas pracy zarówno w biurze jak i na hali produkcyjnej jednak tylko w niewielkim stopniu pokazuje innowacyjność i nowoczesność całego obiektu.

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "INNOVATOR"

Data zamieszczenia: 22/06/2017 Portal: www.facebook.com/GEALAN.POLSKA.ACRYLCOLOR/

Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie „Innovator 2016” organizowanym przez firmę Gealan w dwóch kategoriach. Zajęliśmy I miejsce w kategorii „zakupy profili w systemie S 9000” dotyczącej zakupu profili energooszczędnych i pasywnych oraz zostaliśmy wyróżnieni w kategorii „zakupy profili acrylcolor”.

Murator "Dom energooszczędny"

Data zamieszczenia: 08/06/2017 Portal: www.murator.pl

W najnowszym numerze specjalnym Muratora „Dom energooszczędny” ukazała się reklama naszego innowacyjnego produktu – okna QUADRO.

 

Pierwszy dzień w sprzedaży będzie 8 czerwca 2017 r.

NOWA SIEDZIBA FIRMY DOMEL W OBIEKTYWIE

Data zamieszczenia: 22/05/2017 Portal: www.youtube.com/watch?v=Xo22Z8mVMa0

W dniach 17-18 maja ekipa filmowa z firmy Winkhaus nagrywała materiał wideo na temat działania systemu blueSmart zastosowanego w nowej siedzibie naszej firmy. Ten innowacyjny system usprawnia działanie firmy a także służy do kontroli dostępu. Podczas kręcenia filmu powstał także materiał pokazujący kulisy pracy na planie.

"Wybieramy okna i drzwi"

Data zamieszczenia: 24/04/2017 Portal: muratordom.pl

W najnowszym numerze specjalnym Muratora „Wybieramy okna i drzwi” ukaże się reklama najnowszego produktu – okna Quadro! Pierwszy dzień w sprzedaży będzie 11 maja 2017.

"Widzą świat przez okna"

Data zamieszczenia: 01/03/2017 Portal: www.archiwum.skryba.media.pl

W najnowszym Biuletynie informacyjnym 1(56)/2017 ukazał się artykuł opisujący budowę naszej nowej siedziby.

Domel stawia na technologię blueSmart

Data zamieszczenia: 15/02/2017 Portal: www.winkhaus.com.pl

Domel stawia na blueSmart. W magazynie firmy Winkhaus ukazał się artykuł odnośnie wprowadzenia w firmie Domel technologii blueSmart.

Gazele Biznesu 2016

Data zamieszczenia: 07/02/2017 Portal: www.gazele.pb.pl

Firma Domel otrzymała certyfikat Gazele Biznesu 2016. Jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem, że firma Domel, dzięki jakości i innowacyjności produktów dynamicznie się rozwija.

Nowa siedziba firmy Domel

Data zamieszczenia: 04/05/2016 Portal: www.facebook.com/ForumBranzowe/

Ruszyła budowa nowej siedziby firmy Domel, która specjalizuje się w produkcji okien i drzwi z PVC. Będzie to miejsce sprzyjające rozwojowi oraz idealnie dopasowane do specyfiki działalności firmy.

Laureaci szóstej edycji konkursu Mistrz Innowacji

Data zamieszczenia: 26/10/2015 Portal: www.oknonet.pl

Konkurs Mistrz Innowacji Winkhaus ma na celu docenienie salonów sprzedaży stolarki promujących na rynku innowacyjne rozwiązania, zwiększające bezpieczeństwo i komfort użytkowania okien i drzwi.

Standard pasywny Więcej niż energooszczędność

Data zamieszczenia: 19/08/2015 Portal: www.okna21.pl

W obecnych czasach energooszczędność powoli staje się standardem. Przy zakupie materiałów budowlanych coraz istotniejszą przesłanka są parametry izolacji termicznej.

Ambasador Budownictwa Pasywnego

Data zamieszczenia: 26/08/2015 Portal: www.okna21.pl

Po raz kolejny firma Domel, producent okien i drzwi z Łomży otrzymała tytuł Ambasadora Budownictwa Pasywnego na rok 2015, za wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie pasywnym.

Lato bez owadów z Domelem

Data zamieszczenia: 14/08/2015 Portal: www.oknonet.pl

Komary oraz inne uciążliwe owady mogą zepsuć nastrój letnich wieczorów. W calu zabezpieczenia mieszkań przed niechcianymi lokatorami najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie moskitier, tak jak na przykład te, które posiada w sprzedaży firma Domel, producent okien i drzwi z Łomży.

DOMEL - Infinity Passive

Data zamieszczenia: 12/08/2015 Portal: www.forumbranzowe.com

Okna INFINITY PASSIVE doskonale współgrają z nowoczesnym budownictwem. Dzięki zastosowaniu systemu profili o klasycznym kształcie oraz okuć z niewidocznymi zawiasami, idealnie dopełniają minimalistyczne, nowoczesne wnętrza.

Nowa listwa transportowo-montażowa w oknach Domel

Data zamieszczenia: 07/08/2015 Portal: www.oknonet.pl

Domel, producent okien i drzwi z Łomży, w celu zabezpieczenia okna podczas transportu do klienta, a później do montażu, stosuje profil transportowo-montażowy firmy Metal-Plast.

INFINITY PASSIVE - więcej niż energooszczędność

Data zamieszczenia: 04/08/2015 Portal: www.oknonet.pl

Okno INFINITY PASSIVE zbudowane jest na bazie 6-komorowego systemu o szerokości 83 mm. Rdzeń jest izolowany termicznie za pomocą szczelnego wypełnienia piankowego w technologii IKD.

Promocja firmy Domel

Data zamieszczenia: 04/08/2015 Portal: www.okna21.pl

Od niedawna firma Domel, producent okien i drzwi z Łomży rozpoczęła promocję na innowacyjne okucia firmy Winkhaus.

PERSPEKTIVE

Data zamieszczenia: 21/07/2015 Portal: www.okna21.pl

Drzwi tarasowe PERSPEKTIVE gwarantują naturalne oświetlenie, które umożliwia zwiększona powierzchnia oszklona. Wnętrze pomieszczenia staje się bardziej nasłonecznione oraz przytulniejsze.