Historia

W kwietniu rozpoczęliśmy produkcję okien z nowym zgrzewem UltraLink.

W marcu pomyślnie przeszliśmy audyt recertyfikujący ISO 9001:2015-10.

W marcu wprowadziliśmy do oferty nowy produkt – okno PVC Advance. Wyróżnikiem okna jest obniżona przylga, nadająca konstrukcji wyjątkowy wygląd.

Historia firmy Domel 2017 rok

Rozpoczęliśmy projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt.: Komercjalizacja wyników prac B+R poprzez wprowadzenie innowacyjności produktowych i procesowych w DOMEL Sp. z o.o.

W czerwcu odbył się coroczny event firmowy – Rodzinny Piknik firmy Domel dla Pracowników w kompleksie Agroturystycznym Olszynka.

W maju miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy w Łomży, na ulicy Akademickiej 4.

W kwietniu wprowadziliśmy do oferty innowacyjne okno Quadro. Okno posiada niespotykaną do tej pory wśród produktów PVC konstrukcję – ukryte skrzydło, niewidoczne od zewnątrz konstrukcji oraz ultrawąski profil.

W kwietniu rozpoczęliśmy produkcję nowego okna energooszczędnego – Vector. Linia produktowa opiera się na systemie profili Veka Softline 82 MB.

W marcu pomyślnie przeszliśmy audyt recertyfikujący ISO 9001:2009.

W styczniu zmieniliśmy siedzibę firmy. Nowa siedziba mieści się w Łomży, na ulicy Akademickiej 4.

Historia firmy Domel 2016 rok

W sierpniu odświeżyliśmy wizerunek marki, poprzez wprowadzenie nowej identyfikacji wizualnej. Rebranding marki związany był z 20 rocznicą założenia firmy.

W czerwcu odbył się Rodzinny Piknik dla Pracowników firmy Domel na terenach hotelu Zbyszko nad Narwią w Nowogrodzie.

Premiera prototypu systemu profili Kubus, na którym bazuje okno Quadro. Premiera miała miejsce na Międzynarodowych Targach Fensterbau Frontale 2016 w Norymberdze.

Historia firmy Domel 2015 rok

Wprowadziliśmy do oferty nowy produkt spełniający wymagania standardu pasywnego – okno Infinity Passive. Okno posiada bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej, w jego konstrukcji wykorzystana jest technologia IKD i STV.

Historia firmy Domel 2014 rok

Projekt pt.: Wdrożenie elektronicznego systemu typu B2B umożliwiającego automatyzację procesów biznesowych oraz świadczenie e-usługi przetwarzania danych. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Historia firmy Domel 2013 rok

Uzyskaliśmy licencje Laboratorium Techniki Drzewnej GmbH Drezno (EPH) na produkcję okien w standardzie antywłamaniowym WK1 i WK2. Nasza kadra produkcyjna została przeszkolona pod kątem kompleksowego cyklu produkcyjnego okien antywłamaniowych.

Historia firmy Domel 2012 rok

W czerwcu podczas konferencji „Domel Innowacje 2012” swoją premierę miał innowacyjny system okien energooszczędnych Energetic o Uw= 0,8 W/m2K. System jest doskonałym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych i pasywnych, zapewnia ekstremalną izolację termiczną i nowoczesny design.

Wprowadziliśmy do oferty najwyższy na rynku standard okuwania. Każde nasze okno wyposażone jest wyłącznie w zaczepy antywłamaniowe współpracujące z 8-kątnymi grzybkami, co gwarantuje trudne do sforsowania połączenie skrzydła z ościeżnicą.

Historia firmy Domel 2011 rok

Pomyślnie przeszliśmy audyt recertyfikujący ISO 9001:2009. Audytorzy docenili nasze wysiłki i pracę zgodnie z wymaganiami normy.

Historia firmy Domel 2010 rok

Uzyskaliśmy certyfikat prestiżowego instytutu techniki okiennej IFT Rosenheim w zakresie zakładowej kontroli produkcji PVC w oparciu o systemy Gealan, który gwarantuje klientom produkcję na najwyższym poziomie.

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Gealan, znanym niemieckim producentem profili PVC.

Uruchomiliśmy nowoczesny park maszynowy do produkcji stolarki PVC. Posiadamy precyzyjne centrum tnące, wydajne centra obróbcze oraz innowacyjne linie zgrzewająco-czyszczące.

Historia firmy Domel 2008 rok

Wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008 oraz ochrony środowiska ISO 14001: 2004 w zakresie produkcji okien i drzwi PCV i Aluminium.

Historia firmy Domel 2006 rok

Uzyskaliśmy pierwszą dotację z Unii Europejskiej.

Historia firmy Domel 2002 rok

Rozpoczęliśmy produkcję stolarki aluminiowej.

Historia firmy Domel 2000 rok

Uruchomiliśmy produkcję stolarki otworowej PVC. Z czasem zaczęliśmy rozwijać naszą sieć sprzedaży i docierać do klientów z całej Polski, a także z zagranicy.

Historia firmy Domel 1996 rok

Powstanie firmy Domel. Początkowo działaliśmy na rynku lokalnym w branży RTV i AGD.r