Okna standardowe

wnętrze z zastosowanymi okna standardowymi Synergic

Już standardowe okna Domel posiadają 6-komorową budowę profili oraz wzmocnienia stalowe. Wszystkie standardowe systemy okienne występują w wersji z prostym skrzydłem (Classic) oraz w wersji z zaokrąglonym skrzydłem (Round).

 

 

Dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej oklein imitujących drewno oraz bardzo trwałej technologii acrylcolor. Wyposażone są w okucia Winkhaus activPilot Concept ze stalowymi zaczepami.

 

 

Przy zakupie okien Synergic i Advance warto skorzystać z obowiązujących promocji. Szczegółowe informacje o oknach standardowych  znajdują się także w folderach reklamowych.

 

 

 

Innowacyjne rozwiązanie w gratisie

Podczas szukania okien standardowych wybierajmy te, które cechują się możliwie najlepszymi parametrami termoizolacyjnymi. Do wyróżniających się na rynku modeli należą właśnie nasze okna 6 komorowe, które posiadają dodatkowe stalowe wzmocnienia, co czyni z nich produkty o właściwościach antywłamaniowych.

 

Standardowe okna z serii Synergic oraz Advance

Skupiamy się na tym, by nasze okna standardowe cechowała wysoka jakość. Oferujemy Synergica i Advance-a, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Model polecany jest osobom szukającym tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Oprócz systemu sześciu komór zastosowane zostały w nim pakiety dwuszybowe razem z ramką wykonaną z aluminium. Okna 6 komorowe to standard we współczesnej stolarce okiennej, do standardu dokładamy jednak coś więcej. Na całym obwodzie okien zostały umieszczone zaczepy antywłamaniowe, które dają domownikom większe poczucie bezpieczeństwa. Wygoda stosowania naszych okien to możliwość regulowanego wietrzenia pomieszczeń aż na czterech różnych stopniach. W naszych oknach standardowych można także zainstalować specjalne okucie z możliwością wietrzenia szczelinowego lub też okucie z ukrytymi zawiasami.

Okno Standardowe Synergic
Okno Standardowe Advance