Technologia perfekcyjnego zgrzewu UltraLink

ULTRALINK

Produkty Domel dostępne są w technologii UltraLink przy zastosowaniu oklein imitujących drewno. Technologia zapewnia cienki, estetyczny zgrzew znajdujący się w narożach okiennych, dzięki czemu okna wyglądają idealnie.

Technologia UltraLink umożliwia trwałe i precyzyjne połączenie profili za pomocą technologii zgrzewania kształtowego.

KORZYŚCI

– trwałe i precyzyjne połączenie profili za pomocą innowacyjnej technologii zgrzewania kształtowego
– niewidoczny zgrzew – niespotykany dotąd na rynku stolarki okiennej, nadaje estetyki oknu
– idealne zgrzanie uszczelek zapewnia doskonałą szczelność
– nieograniczone możliwości aranżacyjne, zapewniają pełną swobodę w wykończeniu okna
– trwałość i niezawodność użytkowania przez wiele lat

STANDARD RYNKOWY

Wykorzystując standardowe maszyny do zgrzewania elementów profili w miejscu ich łączenia nadmiar stopionego plastiku tworzy nieestetyczną wypływkę. Po jej usunięciu, przez szlifowanie lub frezowanie, wygląd zgrzewu może nie być satysfakcjonujący. Szeroki zgrzew przy oknach w okleinach drewnopodobnych jest szczególnie nieestetyczny, ponieważ jego kolor znacznie odbiega od koloru okleiny, a chropowata struktura dodatkowo utrudnia czyszczenie powierzchni.

Nasza produkcja została wyposażona w nowoczesne maszyny do kształtowego łączenia profili firmy Fimtec. Robot SL 4 FF EVO stworzony został do szybkiego i mocnego łączenia profili. Zgrzewanie kształtowe pozwala na bardzo dokładne i czyste połącznie profili w narożach. Całkowita eliminacja wylewki zapewnia brak konieczności jej oczyszczania, dzięki czemu zbędne są dodatkowe maszyny jak oczyszczarki czy stoły obrotowe.